ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Vánoční laťka

Vánoční laťka 1

sportovní akce žáků 2. stupně

Před Vánocemi proběhla v tělocvičně tradiční soutěž ve skoku vysokém žáků 2. stupně „Vánoční laťka“. Přestože řadu dětí skolily nemoci a další pomáhaly na vánoční dílně 1. stupně,  nakonec se v napínavých bojích utkalo 45 soutěžících. K vidění byly vynikající výkony, skoky krásné i trochu kuriózní… Výsledky byly často velmi těsné a rozhodovaly maličkosti. Všichni účastníci zaslouží poděkování a pochvalu za bojovné výkony a  bezproblémový průběh soutěže, deváťáci a paní asistentka Hatlová za pomoc při organizaci. Těšíme se, že si příští rok tuto akci opět zopakujeme. Kompletní výsledky najdete na nástěnce TV v 1. patře budovy 2. stupně.

A kdo byl tento rok přece jen nejlepší?
Mladší dívky:
1. Daridová Adéla – 140 cm, 2. Kvasničková Kristýna – 140 cm, 3. Novotná Adéla – 115 cm
Mladší chlapci:
1. Štokr Jan – 125 cm, 2. Kvasnička Filip – 125 cm, 3. Mihl Adam – 125 cm
Starší dívky:
1. Tejklová Tereza – 140 cm, 2. Špásová Kristýna – 135 cm, 3. Krejčí Markéta – 120 cm
Starší chlapci:
1. Skřivan Jakub – 150 cm, 2. Bludský Petr – 150 cm, 3. Jíra Vojtěch – 145 cm

E. Hrušková

https://www.rajce.idnes.cz/zsnechanice/album/vanocni-latka-2

Datum vložení: 4. 1. 2024 9:49
Autor: Petr Soukal

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty