Kroužky a kurzy

V níže uvedeném dokumentu najdete letošní nabídku kroužků (včetně termínů, organizace, jména lektora a ceny za pololetí).

Pro přihlášení - vyplňte řádně vytištěnou přihlášku na daný kroužek a podepsanou ji směřujte na lektora, lze zaslat lektorovi v elektronické podobě přes EŽK/Komens. Poslední termín pro přihlášení je pondělí 2. 10. 2023.

Pokud se kroužek nenaplní, budeme vás informovat.

Pokud se kroužek otevře, obdržíte od lektora zprávu do EŽK, ze které se dozvíte:
a) termín a místo zahájení kroužku a jeho následnou organizaci,
b) pomůcky, oblečení, vybavení, které je třeba zajistit,
c) informace k platbě - kdy a v jaké výši proběhne odečtení částky za pololetí z účtu žáků, prosíme NEPOSÍLEJTE žádnou hotovost po dětech.

Upozornění:  Pro provedení platby je třeba mít uhrazeny všechny předchozí finanční závazky vůči škole (např. za školní družinu, pomůcky, pracovní sešity, školní akce...). Nebude-li v den odečtu na účtu dostatečný kredit pro úhradu kroužku, nemůže být žák na kroužek zapsán a navštěvovat ho. Doporučujeme průběžně sledovat pohyb v rámci třídního fondu žáků a popř. zajistit navýšení kreditu (VS pro další vklad se nemění, do poznámky můžete připsat jméno dítěte + název kroužku).

Děkujeme za spolupráci, v případě dotazů se na mě obraťte.

Mgr. Petr Soukal, zástupce ředitele školy pro 2. stupeň​