ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Loučení se slabikářem

Loučení se slabikářem 1

akce 1.A

Dne 6. 6. 2024 se žáci 1. A v tělocvičně rozloučili se Slabikářem. Připravili si pro rodiče tři pohádky – O veliké řepě, O Budulínkovi a Boudo, budko. Každý žák zarecitoval říkanku na nějaké písmenko. 

Navštívil nás i pan král, který nás pasoval na čtenáře. Dostali jsme od něj placku - „JÁ ČTU.“
Prvním zážitkem byla velká bouřka, silný vítr a krupobití. Ale ani nepříznivé počasí nás neodradilo a vystoupení se všem líbilo. 

IK

Datum vložení: 11. 6. 2024 13:32
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty