akce 4. B

V pátek 22.4. jsme uzavřeli náš týdenní projekt Den Země.

V projektu jsme se zaměřili na ekologii, třídění odpadů a dopadů masivního používání jednorázových obalů na životní prostředí. Cílem projektu bylo zamyslet se nad tím, jakým způsobem může každý z nás změnit své chování a tím přispět ke zlepšení našeho životního prostředí.

V pátek na Den Země jsme náš projekt ukončili „eko-výpravou“ k rybníkům do Starých Nechanic, kde jsme pozorovali ekosystémy, fotografovali krásy přírody a nakonec každý vytvořil své „okno do přírody“. Bohužel jsme pozorovali, kromě krásné přírody, i velké množství různých odpadků, především plastů. Rozhodli jsme se, že se k rybníkům ještě vrátíme a odpadky posbíráme.

Počasí nám přálo a výuku venku na čerstvém vzduchu si všichni užili.

Pavla Karásková

Datum vložení: 29. 4. 2022 10:53