ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Česko Slovensko má talent

úspěch žákyně Andrejky Růžičkové

Blahopřejeme Andrejce Růžičkové, žákyni naší školy, k úspěchu v soutěži "Česko Slovensko má talent". Jako členka taneční skupiny Diamonds postoupila do finále, které se uskuteční v sobotu 11. 12. 2021 ve 20:15 hodin na TV JOJ. V tento čas lze sledovat pouze internetové hlasování na: https:live.joj.sk. Ze záznamu se můžete podívat v neděli 12. 12. 2021 ve 20:30 hodin na TV Prima, bohužel již bez možnosti hlasování. Sledujte sociální sítě taneční skupiny, dozvíte se kód pro zasílání hlasů.

Podpořte Andrejku a pomozte jí splnit si svůj taneční sen! Děkujeme.

AR

Datum vložení: 9. 12. 2021 12:17
Datum poslední aktualizace: 9. 12. 2021 12:26
Autor: Petr Soukal

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty