ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice
ZÁPIS DĚTÍ DO 1. ROČ.

V přílohách najdete informace k zápisu do 1. tříd (přo školní rok 2023/24).

 

Vánoční besídky

Vánoční besídky

na 1. stupni

Vánoční besídky na 1. stupni jsme zahájili společným zpíváním koled. Ve třídách jsme mlsali cukroví, připomněli si některé vánoční zvyky, děti si předaly dárečky a pohrály si s nimi. Mladší školáci zhlédli v kulturním domě pohádku Hvězdička betlémská a ti starší si zasportovali při vánočním turnaji ve vybíjené.

Přejeme všem krásné vánoční svátky a hodně zdraví, klidu a pohody v novém roce.


učitelé 1. stupně ZŠ

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Vanocni_besidky_na_1._stupni/

Datum vložení: 23. 12. 2022 19:43
Datum poslední aktualizace: 23. 12. 2022 19:46
Autor: Petr Soukal

Nabídka pracovní pozice "učitelka v MŠ" na plný úvazek

 


 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty