Florbal mladších dívek

-

Dne 1. 11. se děvčata ze 6. - 7. tříd zúčastnila okrskového kola Orion florbal cupu, které se konalo v Hradci Králové na ZŠ Milady Horákové. Většina našich hráček se takovéto akce zúčastnila poprvé a tak jela především sbírat zkušenosti. Přestože nakonec všechna svá utkání prohrála a obsadila 5. místo, odvedla velmi snaživý a bojovný výkon, za který zaslouží pochvalu.

Výsledky ZŠ Nechanice: se ZŠ SNP 0:2, ZŠ Karla IV. 0:1, ZŠ M.Horákové 0:3, Bezručova 1:5

Naši školu reprezentovaly: ze 7. A – Patricie Pluhařová, Natálie Trnková, Valentýna Nováková, Diana Tobišková, ze 6.A – Anna Kunčíková, Veronika Šijanová, Veronika Horáčková, Kristýna Oláhová, Anna Jarošová, Zuzana Válková.

E.Hrušková

Datum vložení: 22. 11. 2012 0:00