ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Florbal mladších dívek

-

 

Dne 1. 11. se děvčata ze 6. - 7. tříd zúčastnila okrskového kola Orion florbal cupu, které se konalo v Hradci Králové na ZŠ Milady Horákové. Většina našich hráček se takovéto akce zúčastnila poprvé a tak jela především sbírat zkušenosti. Přestože nakonec všechna svá utkání prohrála a obsadila 5. místo, odvedla velmi snaživý a bojovný výkon, za který zaslouží pochvalu.

Výsledky ZŠ Nechanice: se ZŠ SNP 0:2, ZŠ Karla IV. 0:1, ZŠ M.Horákové 0:3, Bezručova 1:5

Naši školu reprezentovaly: ze 7. A – Patricie Pluhařová, Natálie Trnková, Valentýna Nováková, Diana Tobišková, ze 6.A – Anna Kunčíková, Veronika Šijanová, Veronika Horáčková, Kristýna Oláhová, Anna Jarošová, Zuzana Válková.

E.Hrušková

 

 

Datum vložení: 22. 11. 2012 0:00
Datum poslední aktualizace: 17. 2. 2021 14:27
Autor: Petr Soukal

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty