ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Dřevěný den

Dřevěný den 2

akce 2. B

Maminky nezlobte se, že jsme přišli ve čtvrtek někteří umatlaní od barev. Proč? Protože jsme barvili stříšky krmítek pro ptáky. Přijel pan truhlář a mohli jsme si vyzkoušet vrtání, šroubování, zatloukání, obrušování, vypalování, natírání, montování a práci se dřevem. Byla to super hodina. Rychle to uteklo.

žáci 2.B

https://www.rajce.idnes.cz/zsnechanice/album/vyrabime-s-truhlarem

Datum vložení: 14. 11. 2023 10:05
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty