ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Prezentace středních škol

(nejen) pro žáky 9. ročníků

Ve dnech 20. - 21. října 2023 proběhne v Hradci Králové "PREZENTACE STŘEDNÍCH ŠKOL". Akci, která probíhá pod záštitou Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje, doporučujeme navštívit zejména žákům 9. ročníků, kteří vybírají střední školu pro svoje další studium. Přístupná je samozřejmě veřejnosti.

Více informací najdete na https://www.vybiramstredni.cz/ nebo v příloženém souboru.

Přílohy

Prezentace středních škol 2023

PSSZ_2023_ZŠ.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 477,19 kB
Datum vložení: 7. 9. 2023 10:20
Autor: Petr Soukal

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty