Zahájení výstavby 3. oddělení MŠ

Vážení rodiče, zákonní zástupci,

dne 8. 6. 2020 byla fyzicky zahájena stavba 3. oddělení MŠ a započaly stavební práce, které dočasně vyžadují změny v organizaci. Jedná se zejména o příchody a odchody, mimo provoz je v současné době parkoviště u MŠ.

Žádáme tímto veřejnost a zejména rodiče, kteří doprovázejí děti do MŠ, aby upřednostnili parkování ve Školské ulici a nezajížděli do prostoru mezi budovu 1. stupně a MŠ, ve kterém bude zvýšený provoz nákladních automobilů a dalších stavebních strojů. Zároveň upozorňujeme na zvýšené riziko úrazu v okolí stavby a žádáme veřejnost, aby nevstupovala do prostor vymezených zhotovitelem.

Prosíme rodiče, aby pro vstup do MŠ využívali vyznačenou přístupovou cestu a zbytečně se nezdržovali v okolí stavby.

Děkujeme za pochopení

PS