Turnaj v minikopané

Turnaj v minikopané 1

akce žáků 8. a 9. ročníků

Ve středu 10. dubna 2024 nás přivítali v Novém Bydžově na turnaji chlapců z 8. a 9. tříd. Sešlo se celkem 7 škol z okolí a byly k vidění pěkné fotbalové akce.

My jsme se postupně utkali se Skřivany (0:0), Smidary (0:1), ZŠ Klicperova NB (0:1), Hlušice (1:0), GNB (0:0) a ZŠ Karlova NB (0:2). Kluci si zahráli s kvalitními soupeři a vůbec se neztratili, bohužel se nám nedařilo zakončovat připravené akce a vstřelit více branek. Konečné 5. místo ale bereme, obzvlášť když jsme obrali o body celkového vítěze z GNB.

Ještě jednou bychom touto cestou chtěli poděkovat firmě BET Nechanice a panu Pavlu Pokornému za nové dresy, které jsme na tomto turnaji konečně pokřtili (a trochu ušpinili). Hráčům děkuji za předvedenou hru.

Sestava: V. Jíra, J. Skřivan, A. Pomezný, P. Bludský, F. Kvasnička, K. Tůma, T. Hruška, D. Koller, D. Pechar, J. Hach, M. Soukal a D. Antoš.

Datum vložení: 16. 4. 2024 13:20