Všem žákům přejeme krásné prázdniny!

Návštěva knihovny

Kdy: 8. 6. 2021 9:23

Kde: 1. stupeň ZŠ

třída 2. A

Typ akce: ostatní (čtení (např. autorské))

Den dětí oslavili školáci z 2. A v místní knihovně. Nová paní knihovnice nejprve děti seznámila se známými nechanickými rodáky a potom jim ukázala prostory knihovny. Pověděla jim, jak to v knihovně chodí, a naučila je vyhledávat knížky. Všechny získané informace děti využily při řešení knihovnického kvízu.

Na jaře jsme také plnili úkoly hry Kočičí putování, které knihovna organizovala, a společně jsme vyluštili citát „Čas, který trávíte s kočkou, není nikdy ztracený“ (May Sarton). Nyní jsme ho předali paní knihovnici, která nás za správné řešení odměnila kočičím butonkem.

V knihovně jsme si to moc užili a už se těšíme na další návštěvu.

HB

Adresa místa konání

1. stupeň ZŠ, , Nechanice

Organizátor

Neuvedeno
Datum vložení: 8. 6. 2021 9:23
Datum poslední aktualizace: 8. 6. 2021 9:25
Úřední hodiny v období prázdnin

4. 7. od 8:00 do 15:00 hodin

18. 7. od 8:00 do 15:00 hodin

15. 8. od 8:00 do 15:00 hodin

Jiný termín pouze po telefonické domluvě.

Změna bankovních účtů

od 1. 7. 2022

více v aktualitách

Uzavření školní jídelny o prázdninách