Turnaj v kopané 2. stupně

Také 2. stupeň v závěrečném týdnu sportoval, když se ve středu utkalo 8 přihlášených družstev v kopané.

Týmy byly rozděleny do dvou čtyřčlenných skupin, skupinu "A" ovládli hráči z 9. ročníku "King Masters", za nimi se umístili "Autisti" z 8. A. Ve skupině B kralovali "Mistři" z 8. A a hned za nimi skončili sedmáci "Over Limits".

Po absolvování skupin si tak ještě zahráli o umístění všechny ostatní týmy, jejichž názvy byly i letos opravdu unikátní a opravdu se nestačíme. Každopádně nás ale potěšila nová umělka, v letošním roce bylo daleko méně úrazů, odřenin, naraženin, přestože jsme se jim úplně nevyhnuli.

Hráčům i pomocníkům bych chtěl poděkovat za hladký průběh turnaje a těšit se na příští ročník.

Konečné pořadí:

1. Mistři