Vystoupení žáků 2. st. v SC Nechanice

V SC  pátek dne 15. prosince 2017 jsme s vybranými žáky II. stupně navštívili „babičky“ a „dědečky“ z nechanického Senior Centra. Krátkým koncertíčkem jsme se snažili naladit přítomné do té pravé vánoční atmosféry.

Celý program zahájil Kamil Valenta, hráč na baskřídlovku, který zahrál světově známou vánoční píseň Rolničky. Dále posluchači vyslechli koledu Nesem Vám noviny v podání flétnistky Kláry Šandové ze třídy 8. A a kytaristy Lukáše Legerského, žáka 6. A, jejich hru zpěvem doplnila Ivana Audrlická (6. B), Barbora Prchlíková (7. A), Kateřina Košťálová SN (8. A), Kateřina Košťálová SO (8. A). V dalším vstupu se představila Ivana Audrlická jako sólová zpěvačka s koledou barokního skladatele Adama Václava Michny z Otradovic, Chtíc, aby spal. Ivanu na pomyslném pódiu vystřídal Lukáš Legerský. Hrou na kytaru předvedl „vybrnkávací“ skladbu Andantino. Předposledním číslem bylo pěvecké vystoupení Barbory Prchlíkové. Ta přítomným zazpívala píseň Tisíc andělů, která pochází z repertoáru skupiny Čechomor. Za zvuku baskřídlovky jsme zahajovali naše vystoupení a tím samým způsobem jsme se i loučili. Závěrečná skladba patřila hráči na baskřídlovku, Kamilu Valentovi, který celý program ukončil velmi svižnou písní Veselé Vánoce.

Všem obyvatelům Senior Centra Nechanice přejeme krásné, klidné a pohodové vánoční svátky; do nového roku vinšujeme hodně zdraví, zdraví a ještě jednou hromadu zdraví.

Zároveň velké poděkování patří všem účinkujícím, kteří velmi srdečním způsobem zpestřili adventní atmosféru v tomto zařízení.

LH

Datum vložení: 18. 12. 2017 0:00