Vyhlášení výsledků výtvarné soutěže "Oblastní charita Hradec Králové"

Dne 25.9. se skupinka našich žáků vydala do Hradce Králové, kde na Krajském úřadu Královehradeckého kraje probíhalo vyhlášení výtvarné soutěže, do které se naši žáci v loňském školním roce zapojili. Tuto soutěž jako každý rok pořádala Oblastní charita Hradec Králové a tématem bylo „Přátelství, pomoc, pochopení – aneb můj život s kamarády“. Vernisáž obrazů probíhala ve vestibulu KÚ a pro některé děti nebylo lehké vzpomenout si, co přesně nakreslily, takže najít výtvory všech byl celkem oříšek.

Přejdeme-li ale k vyhlášení výsledků, tak ve skupině starších žáků se na pěkném druhém místě umístila Natálie Havlíčková ze 7. A. V kategorii mladších dětí jsme obsadily všechny tři medailové pozice. Na třetím místě byly vyhodnoceny výtvory Lindy Černé a Kamila Tůmy (oba 1. A), druhé místo získala Anička Kohoutková ze 3. A. Pomyslnou zlatou medaili za obrázek dvou kamarádů získal Vojta Ondráček ze 2. B. Všechny tyto děti získaly tašku plnou dárečků, kde byly mimo jiné i "volňásky" do divadla, nafukovací balónky, pexesa a mnoho dalšího. Děti, které nebyly oceněny, dostaly malé ceny útěchy v podobě dobrot a volných lístků do divadla v Novém Bydžově.

Všem oceněným gratulujeme a těšíme se na příští ročník.

LD

Datum vložení: 5. 10. 2017 0:00