Všem žákům přejeme krásné prázdniny!

Spaní ve škole

-

Z pondělí na úterý jsme my žáci 5. B spali ve škole v tělocvičně. Sešli jsme se v 18:00 hodin před školou. Nejprve jsme se ubytovali a pak jsme si opékali, co si kdo přinesl. Potom jsme se šli projít k ovcím, proběhli jsme se a zaskákali jsme si a na starých gumách od aut. Na hřišti nám učitelky připravily postřehový závod a zahráli jsme si nějaké hry. Umyli jsme se, zahráli jsme si různé scénky, vyprávěli jsme si strašidelné příběhy a mezi tím se setmělo a na nás čekala stezka odvahy. Všichni jsme se podepsali, i když strach jsme měli. Spát se nám moc nechtělo, ale nakonec jsme usnuli. Ráno jsme vše uklidili, nasnídali jsme se v kuchyňce. Pochutnali jsme si na koláčích, které nám napekla paní Svobodová.
Moc jsme si to spolu užili a chtěli bychom spát ve škole i na 2. stupni.

Sepsala Tereza Vlačihová a Patricie Marcelisová z 5. B

Datum vložení: 21. 6. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 21. 6. 2018 0:00
Úřední hodiny v období prázdnin

4. 7. od 8:00 do 15:00 hodin

18. 7. od 8:00 do 15:00 hodin

15. 8. od 8:00 do 15:00 hodin

Jiný termín pouze po telefonické domluvě.

Změna bankovních účtů

od 1. 7. 2022

více v aktualitách

Uzavření školní jídelny o prázdninách