ar

Šikulové

-

Ve středu 4. října 2017 byla naše škola poctěna návštěvou televizního štábu pořadu "Šikulové". Režisér, 3 kameramani, 2 zvukaři, scénáristka, výtvarnice, 2 moderátoři a 40 dětí z prvního stupně během celého dopoledne natáčeli vznik čtyř výrobků spjatých se školním prostředím.

Nejdříve děti spolu s Janou a Ivem vyrobily pouzdro na tužky, poté se další desítka pustila do výroby vaku na bačkory či úbor na tělocvik. Třetím výrobkem byl obal na žákovskou knížku. Poslední skupinka dětí si ušila obal na svačinu. Všichni byli moc šikovní a výtvory se velice povedly.

Natáčení probíhalo v prostorách školní družiny a jedné třídy. Děti si tento den velice užily, získaly podpisy a fotografie známých „Šikulů“ Jany a Iva a již se nemohou dočkat dne, kdy se uvidí na televizních obrazovkách. Nezapomeňte si 3. prosince v 11:00 hodin zapnout Déčko, ať se sami přesvědčíte, jaké šikuly máme v naší škole!

vychovatelky ŠD

Datum vložení: 8. 10. 2017 0:00