Všem žákům přejeme krásné prázdniny!

Praskačský zpěváček

-

Letos jsem se po dlouhých letech poprvé odhodlala zúčastnit s dětmi prestižní pěvecké soutěže, kterou pořObr. 2ádá základní škola v Praskačce, byl to již 17.ročník. Byla jsem příjemně překvapena. Ve škole v Praskačce nás čekaly samé milé a hezké paní učitelky v čele s paní ředitelkou. Vše bylo skvěle zorganizováno a rozděleno do kategorií. Též nás zaujala výtvarná výzdoba po celé škole. Všichni dostali občerstvení a spoustu dárků.

V PrObr. 1askačce letos běží celý školní rok projekt „Řemesla“, tedy jsme pilně trénovali lidové písně o řemeslnících. Soutěže se zúčastnili žáci Vojta Ondráček z 2.B a Eliška Vyčítalová  a Šárka Šandová z 5.B. Bylo zde velké množství dětí ze škol z celého okolních obcí, ale i Hradce Králové.

Děvčata Eliška a Šárka zazpívala skvěle, v jejich kategorii však bylo hodně dětí a výkony tak vynikající, že nakonec na umístění nedosáhla. Vojta měl situaci příznivější, tak pro naši školu vybojoval 3. místo.

Blahopřejeme všem třem a děkujeme za reprezentaci naší školy!

J.Vodrážková

Datum vložení: 29. 4. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 29. 4. 2018 0:00
Úřední hodiny v období prázdnin

4. 7. od 8:00 do 15:00 hodin

18. 7. od 8:00 do 15:00 hodin

15. 8. od 8:00 do 15:00 hodin

Jiný termín pouze po telefonické domluvě.

Změna bankovních účtů

od 1. 7. 2022

více v aktualitách

Uzavření školní jídelny o prázdninách