ZŠ a MŠ Nechanice vyhlašuje ZÁPIS ŽÁKŮ do 1. ročníků ZŠ. Více se dozvíte v aktualitách...

IQ Landia Liberec - 4. a 5. ročník

V úterý 17. 4. jsme třídy 4. A, 4. B, 5. A a 5. B jely do Liberce na exkurzi do IQLANDIE. Už celý týden jsme se na to všichni těšili. Cesta byla delší, ale první pohled na budovu nám hned pověděl, že to bude bezva.

První co jsme uvnitř uviděli byla interaktivní fontána s displejem na psaní, které bylo propojeno s psaním na vodu z vodopádu. Potom jsme postupně navštívili i ostatní místnosti s tématy – např.: počasí, vesmír, člověk,… Vše se nám moc líbilo, ale nejvíce asi mluvící robot, se kterým jsme si povídali. Navíc nás čekala Science show, která byla super, protože nám při ní ukazovali různé pokusy, ty nejlepší byly ohňové výbuchy, jako když odstartuje raketa.

Na závěr jsme si mohli i něco koupit. Škoda, že to tak rychle uteklo. Moc jsme si to užili a odjížděli jsme s krásnými vzpomínkami.

DH

Datum vložení: 20. 4. 2018 0:00