Druháci na výletě

Náš výlet

Ve čtvrtek 24. 5. 2018 jsme jeli na školní výlet na hrad Kost. Nejdřív jsme byli na lukostřelbě a přetahovali se lanem. Pak se paní učitelka přetahovala s rytířem a my jsme jí přišli na pomoc. Ale nejlepší zážitek bylo divadlo o dvou pirátech. Bylo to docela srandovní. Pak jsme si nakoupili a jeli domů.

Eliška Hanková 2.A

Na hradě Kost se mi líbilo. Viděl jsem tam zbraně. V představení jsem viděl, jak piráti bojovali a padali do studny.

Péťa Lakatos 2.B

Líbila se mi prohlídka hradu, protože jsem se něco naučila, i když jsem tam už třikrát byla. A byli tam krásní dravci – orli, sova a káně. Také jsme byli v divadle o pirátech. K obědu jsme měli řízek. Výlet se mi moc líbil.

Domča Rulfová 2.A

Hrad Kost byl několikrát vykraden a podpálen. Byla tam soutěž v házení sekerou a střílení z luku a také divadlo. Výlet se mi líbil.

Kuba Louda 2.B

Ráno jsme stříleli lukem, házeli jsme válečnou sekerou a přetahovali jsme se. Byli jsme na prohlídce hradu. Viděli jsme kapli svaté Anny.  Pak jsme koukali na dravé ptáky a dva uletěli. Taky jsme byli v divadle. Pak byl oběd a nakupovali jsme.

Adélka Jahelková 2.A

Byly tam dvě soutěže, lukostřelba a hod sekerou. Byli jsme se podívat na dravce. A nakonec tam bylo divadlo o pirátech, jeden byl hloupej a druhej hloupější. K obědu byl řízek s bramborem. Hrad byl postaven z cihel jako Karlův most, ale ty cihly se musely nabírat speciálními kleštěmi.

Ota Tomášek 2.B

Se školou jsme jeli na výlet na hrad Kost. Když jsme přijeli, tak jsme si dali svačinu a chvilku si hráli. Pak jsme šli střílet z luku a já vyhrála první místo. Dostala jsem diplom. Házení sekerou mi moc nešlo. Pak jsme šli na prohlídku. Ten hrad se jmenuje podle jednoho pána. Viděli jsme svatební kočár. A natáčely se tam pohádky S čerty nejsou žerty, Řachanda a Kouzla králů.

Markétka Turková 2.A

Byli jsme na hradu Kost. Nejvíc se mi líbila zbrojnice a představení a ještě házení sekyrou, střílení z luku a prohlídka. Viděli jsme orly, kteří byli rychlí jako blesk.

Tomáš Krafka 2.B

Datum vložení: 4. 6. 2018 0:00