ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

ar

1. schůzka ŠP na 2. stupni

-

První setkání školního parlamentu se uskutečnilo 18.9. 2017. Byl schválen jednací řád školního parlamentu (všichni souhlasili). Zvolili jsme předsedu, zapisovatele a informátora školního parlamentu a pustilůi jsme se do plánovaní prvních akcí školního parlamentu, které budeme projednávat ještě na příští schůzce (4.10.2017). Předběžně jsme naplánovali , že by se uskutečnila v prosinci opět školní soutěž Talenty. Na nástěnce se zájemci mohou již zapsat.

 

Předseda školního parlamentu: Bára Pokorná

Zapisovatel: Michaela Kaplanová

Informátor: Bára Pokorná

 

Členové:

6.A

Martina Pavelková

Lukáš Legerský

 

6.B

Jakub Šijan

Jakub Řeháček

 

7.A

Matyáš Truchlik

Richard Žehan

 

8.A

Kateřina Košťálová

Ilona Marková

 

9.A

Bára Pokorná

Lukáš Hroník

 

9.B

Michaela Kaplanová

Petr Diviš

Jan Korbel

 

Zapsal koordinátor šk.parlamentu Tomáš Koudelka

 

Datum vložení: 24. 9. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 24. 9. 2017 0:00
Autor: Petr Soukal

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty