Výlet 7. A

Krátké ohlasy na školní výlet třídy 7. A:

Nejdříve jsme si s holkama myslely, že to bude nuda, jelikož jsme nikdy ani jedna na Laser  game nebyly. Ale mýlily jsme se, byl to opravdu úžasný zážitek, moc jsme si to užily. Ráno jsme jeli MHD na Laser game, byla to opravdu zábava. Potom jsme šli na dlouhou procházku. Nakonec nás nechali se na 2 hodiny vypařit do Auparku. Najedli jsme se, potom jsme byli v Terranově.

A při úplném závěru jsme potkali youtubera Datla, dostali jsme podpisy a jeli jsme domů.

Klára Šandová, 7. A

V 7:55 hodin jsme s holkama odjížděly do Hradec Králové. Chtěly jsme s podívat do Futura a do Auparku, ale ještě nebyly otevřená obchodní centra.

V 8:30 hodin jsme se sešli s celou třídou na Terminále MHD. Pak jsme jeli trolejbusem. Pak jsme dorazili na místo jménem Laser game. Moc jsme si to užili. Byla to hra. Měli jsme na sobě vesty a v ní byla pistol. Žáci byli rozděleni na družstva. Každý člověk si zahrál 3 hry. Končili jsme ve 12:30 hodin.

Pak jsme šli zpět a pěšky – do Auparku. V Auparku jsme se domluvili, v kolik se sejdeme a všichni si udělali své skupinky. Šli jsme se najíst, pak jsme si chtěli udělat fotku. To se nám splnilo. Naše nejoblíbenější činnost byla nakupování. Měli jsme s sebou jednoho kluka, Štěpána, a pak jsem byla já a Ilča. No nic se nám skoro nelíbilo, tak jsme si šli koupit Bubble tea. Potkali jsme youtubera Datla. No, pak jsme se šli koukat dál na oblečení.

Prostě nej den.

Lucie Obešlová, 7. A

Jeli jsme na Lase game. Jeli jsme autobusem. Byli jsme tam do 12:00 hodin. Bylo to dobrý. Byli čtyři družstva. Každé družstvo hrálo 3 hry. Následně jsme šli do Auparku, kam jsme šli pěšky. Potkali jsme Datla, youtubera. Ve tři hodiny jsme jeli domů.

Miroslav Funda, 7. A

Jeli jsme do Hradce Králové. Koupili jsme si lístek na MHD. Dojeli jsme k Laser game a šli jsme si odložit věci. Rozdělil jsme se na týmy a postupně jsme šli hrát. Hodně jsme se zadýchali. Po třech hrách jsme šli na dlouhou procházku přes Šimkovy sady a kolem Labe. Potom jsme došli k Auparku, byla volná zábava. V 15:00 hodin se každý vrátil před Aupark k učitelům.

Byl to fajn výlet.

Dominika Ulrichová, 7. A

6. 6. jsme jeli na výlet. Ráno jsem se sešla s holkama a v 6:40 hodin a jeli jsem autobusem do Hradce Králové. Když jsme přijely, šly jsme do Atria a holky jezdily na vláčku pro malé děti a já jsem seděla na krávě. Měli jsme se sejít v 8:30 hodin se třídou. Všichni jsme se sešli na autobusovém nádraží a odjeli jsme na Laser game. Dorazili jsme do budovy a tam nám pán vysvětloval, jak to funguje. První šli kluci, po nich my. Moc jsme si to užili. Skončili jsme a asi 2 hodiny jsme chodili po Hradci. Když všichni řvali, že mají hlad, zašli jsme do Auparku do Mekáče. S Kajíkem, Lindou a Honzou jsme chodili po obchodech a najednou jsme zahlédli známého youtubera Datla. S Lindou jsme s ním vyfotily  a já si nechala podepsat ruce. Potom jsme chodili po obchodech a skončili jsme v Terranově. Já jsem přinesla oblečení Káje a Lindě. Kája mně a Lindě a Linda mně a Káje. Před obchodem nám Honza Přinesl oblečení a my zase jemu.

Byl to skvělý výlet, nic takového jsme nikdy nezažila.

Kateřina Košťálová (SN), 7. A

Nejdříve jsme si s holkama myslely, že bude nuda. Ale bylo to celkem fajn. Nejlepší bylo jídlo v Auparku. Byla jsem tam se třídou, svítilo sluníčko, tam jsme jeli MHD a zpátky jsme šli pěšky. V Auparku jsme prošli strašně obchodů. Byl to super den.

Ilona Marková, 7. A

LH