ZŠ a MŠ Nechanice vyhlašuje ZÁPIS ŽÁKŮ do 1. ročníků ZŠ. Více se dozvíte v aktualitách...

Vánoční laťka

Vánoční laťka již několik let patří k tradičním předvánočním akcím. Letos se sice nepřihlásil rekordní počet závodníků, ale skákalo se velice vysoko a atmosféra byla vskutku bouřlivá.
Ve starší kategorii dokonce padl rekord školy 160 cm - jeho držitelem je Marek Kubík z 9. A. Hned za ním se umístili se shodnými výkony David Jirka a Matyáš Vítek - oba z 9. tříd.

Mezi staršími dívkami si nejlépe vedla Nikča Michálková, zdárně jí sekundovaly Sabina Hlavatá a Anežka Bičišťová.

Velmi kvalitní výkony předvedla i mladší děvčata. Vítězství si nakonec odnesla Veronika Valešová před Ilonou Markovou a Natkou Prouzovou.

Mezi mladšími chlapci se také skákalo vysoko - Kamil Valenta ze 7. ročníku překonal laťku ve výšce 130 cm, na stupně vítězů se dále probojovali šesťáci Matyáš Truchlik a Marek Čáslavský.

Díky všem, organizátorům i závodníkům, jsme si celou akci skvěle užili  i my dospělí, pevně věřím, že příští rok se do závodu zase přihlásíte.

Datum vložení: 2. 1. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 2. 1. 2017 0:00