Turnaj ve florbalu

Třída 8. B se rozhodla, že uspořádá turnaj pro všechny své spolužáky ze 2. stupně florbalový turnaj.

Turnaj proběhl a my se ohlížíme za tím, jak se celá akce zdařila. Nabízíme fotografie a také to, jak viděli přípravy i celý turnaj organizátoři.

Příspěvky organizátorů:

Pořádání florbalového turnaje? To by mě vážně asi nenapadlo. Všechny ty starosti okolo toho bála jsem se, že to nezvládneme. Ale asi jsem naši třídu trochu podcenila. Každý měl svůj úkol, který splnil na jedničku. Počasí nám také krásně vyšlo. Slunce svítilo a nebe bylo bez mráčku. A jaké jsou mé dojmy z celého dne? Myslím, že jsme to zvládli dobře. Vše probíhalo tak, jak má, a i když nějaké potíže byly, tak to nevadí. Pořádali jsme to snad poprvé ne? Nemohlo to být perfektní. Nějaké ty chybičky do příště jistě doladíme a bude to perfektní. Doufáme, že se všem florbalový turnaj líbil a že ho za rok snad budeme moct pořádat znovu. Snad jste si z celého dne odnesli zážitky a děkujeme za účast.

Karolina Mašatová, 8. B

Dne 29.5.2017 se na prvním stupni Nechanické školy odehrával florbalový turnaj, který organizovala třída 8.B pro celý druhý stupeň. Nejdřív se na hřišti sešlo pár žáků z osmé třídy, aby připravili a zorganizovali zápas, přinášeli stoly, židle, občerstvení a veškerou techniku. Jakmile bylo vše připraveno začali se objevovat i žáci ze všech ostatních tříd druhého stupně. Když už všichni dorazili a vše bylo připraveno zápas se mohl zahájit, zahájila ho Sabina Hlavatá společně s zástupcem školy. Všech devět týmů se těšilo až budou moct si zahrát. Hudba hrála a první dvě družstva byli připraveni na hřišti a už jen čekali na písknutí ke hře.Jakmile skončil celý zápas, který vyhrála šestá třída u kluků a osmá u holek, celá osmá třída musela zůstat, aby vše uklidila, srovnala a dala vše do původního stavu. Zápas podle mě a celé osmé třídy dopad podle naších představ. Užili jsme si ho.

Daniel Lakatos, 8. B

Jednoho květnového dne, kdy bylo pořádné teplo, se pořádal floorballový turnaj. Bylo na něm spoustu lidí, především děti. Byl to totiž turnaj pro děti. Já osobně jsem na tomto turnaji hrál. Tento turnaj jsem si hodně užil a dobře jsem si zahrál se svými kamarády. Všechno bylo úžasné a já jsem si myslel, že je to sen, ale nebyl. Bylo by to ještě lepší, kdyby nebylo takové vedro. Na tomto turnaji jsme strávili spoustu času, ale stálo to za to. Byla to neuvěřitelná zábava a zkušenost, přestože jsme nevyhráli, tak to byl dobrý den. Nakonec jsme si všichni řekli, že je to jedno, že jsme nevyhráli. Potom jsme se stejně shodli, že je to jen hra, a že příští rok vyhrajeme.

Jan Flégl, 8. B

Florbalový turnaj, konaný dne 29. května 2017, je úspěšně za námi. Téměř celý 2. stupeň se zapojil a společně žáci vytvořili 9 týmů. Vše se odehrálo na 1. stupni venku na hřišti s umělým povrchem. Kluci hráli proti klukům a holky proti holkám. Zápasy se prolínaly a dohromady jich proběhlo třináct. Dále bylo zajištěno pití i nějaké dobroty. Z holčičí kategorie nakonec zvítězily dívky z 8.B pod názvem Nurofen a z klučičí kategorie vyhráli chlapchi z 6. třídy s názvem FC Nekopnem si. Celý den proběhl v dobré náladě  a bez vážnějšího zranění.

Sabiina Hlavatá, 8. B

Třída 8.B. pořádala florbalový turnaj pro třídy druhého stupně Základní školy Nechanice. Turnaje se zúčastnilo celkem devět týmů, které se rozdělili na čtyři holčičí a pět klučičích družstev. Florbal se konal v pondělí 29. 5. 2017 na umělém sportovním hřišti prvního stupně Základní školy Nechanice, kde se všichni sešli v 7:45 na úvodní řeč a tím se zahájil celý pondělní florbalový turnaj. To by nebylo ono kdyby všechno proběhlo bez problému, a tak jsme běhali po celém druhém stupni Základní školy Nechanice, abychom našli nástěnky. Nakonec to dopadlo všechno dobře. Počasí nám přálo, turnaj proběhl bez dalších vážných problémů a úrazů.

Natálie Homoláčová, 8. B

Včera proběhl florbalový turnaj, který jsme pořádali my – třída 8. B. Já si osobně myslím, že se organizace tohoto turnaje povedla a nebyl tam žádný velký problém. Určitě byli spokojeni i ostatní lidé, co se toho účastnili. Nemuseli se totiž vůbec o nic starat, učit se a byli celé dopoledne na čerstvém vzduchu. Myslím si, že se ten den opravdu vydařil, ale jednu nevýhodu to možná mělo. Venku bylo až moc velké teplo. S celým průběhem turnaje jsem byl spokojen. Pouze se mně nelíbilo to, že jsme prohráli v rozhodujícím zápase se šesťáky. A právě proto jsme byli druzí a ne první. Pak už jsme jen uklidili a šli domů.

Petr Diviš, 8. B

Dne 29.5.2017 v Nechanicích na základní škole, proběhl turnaj ve florbale. Účastnilo se 9 týmů, 5 klučičích a 4 holčičí. Hrál skoro celý 2. stupeň, od 6-9 třídy. V 7:45 to celý začalo, řekli se pravidla, kolik lidí bude hrát na hřišti a jak to bude dlouhý. Když se začalo hrát, tak se pouštěly písničky pro lepší náladu a motivaci vyhrát. Ve 12:00 se vyhlašovaly ceny, z chlapců na 1. místě byli chlapci z 6.A, z dívek na 1. míste byly dívky z 8.B. Po vyhlášení cen a úklidu mohli všichni jít domů.

Filip Kouba, 8. B

Datum vložení: 5. 6. 2017 0:00