Všem žákům přejeme krásné prázdniny!

Třídní výlet 1. ročníků

-

Ve čtvrtek 15. června vyrazily třídy 1. A a 1. B na školní výlet. Cílem cesty byl zámek v Častolovicích.

Díky agentuře paní Fischerové výlet rozhodně nezapadl mezi všední akce tohoto typu. Kromě prohlídky zámeckých komnat si děti vyzkoušely střelbu z kuše a chození na "slacklinu". Dále byly svědky žonglérského představení, při kterém vzduchem létaly zapálené kuželky, diabola, ale také plácačky na koberce.
Následně přišla na řadu prohlídka zámeckých obor a zvěřince, ve kterých děti mohly některá zvířátka nakrmit. Po krmení "dravé zvěře" přišel čas na náš oběd v malebné restauraci obrostlé šípkovými růžemi. Zkrátka a dobře bylo to jako v pohádce.
V autobuse za doprovodu kytary zazněly známé písně a mezi nimi i "Sláva, nazdar výletu! Nezmokli jsme, už jsme tu!". Výlet se opravdu vydařil, přálo nám i počasí, a tak si prvňáčci svůj první školní výlet náležitě užili.

RM

Datum vložení: 20. 6. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 20. 6. 2017 0:00
Úřední hodiny v období prázdnin

4. 7. od 8:00 do 15:00 hodin

18. 7. od 8:00 do 15:00 hodin

15. 8. od 8:00 do 15:00 hodin

Jiný termín pouze po telefonické domluvě.

Změna bankovních účtů

od 1. 7. 2022

více v aktualitách

Uzavření školní jídelny o prázdninách