ZŠ a MŠ Nechanice vyhlašuje ZÁPIS ŽÁKŮ do 1. ročníků ZŠ. Více se dozvíte v aktualitách...

4. schůzka parlamentu na 1. stupni

Zápis ze 4. zasedání 24. 11. 2016

• Martina Pavelková dnes vedla parlament za omluveného předsedu Matěje Sirotka.
  • Na začátku jsme diskutovali o problémech scházení se, koordinátor parlamentu pan učitel Mrzena nám řekl, že naše paní učitelky jsou moc hodné a budou nás pouštět vždy na každé zasedání, pak jsme hlasovali o tom, kdo s námi na parlament už chodit nebude, protože na něj zapomíná a nebo tam chodit nechce. Parlamenťáci vyloučili Petra Horníka, Terku Dvořákovou a Romana Ference.
  • Dohodli jsme se, že pokud někoho vyloučíme, Parlamenťáci si vyberou hlasováním sami nového člena, který se (pokud bude chtít) stane novým Parlamenťákem.
  • Všemi hlasy jsme si odhlasovali, že pro naše kamarády ve škole vyrobíme nástěnku Školnídrby, na kterou si všichni děti mohou vkládat vzkazy (jakou mají náladu, co se ji honí v hlavě, na co se těší, jaké mají novinky…), až ji vyrobíme, řekneme všem, jak mohou vkládat nebo rušit své vzkazy.
  • Také jsme si odhlasovali, že budeme pokračovat ve službách, které dohlíží na pořádek v šatnách, chodbách a u jídelny, služba si bude nepořádníky a neposluchy zapisovat.
  • Na příštím zasedání se uvidíme ve speciální třídě 7.12.2016, schůzka proběhne 5. vyučovací hodinu.

zapsal: Jan Mrzena – koordinátor žákovského parlamentu

přítomní členové: