Vybíjená - mikroregion Nechanicko

Ve čtvrtek 26. května 2016 proběhl již 11. ročník turnaje ve vybíjené žáků 1. - 5. ročníků ZŠ. Záštitu nad touto akcí má mikroregion Nechanicko.

Během krásného a slunečného dopoledne (narozdíl od loňského deštivého a zamračeného) se mezi sebou utkaly ve dvou kategoriích školy z Libčan, Dohalic, Stěžer, Probluzi (pouze ve starší kategorii) a Nechanic.

Utkání měla náboj, některá se rozhodovala až v prodloužení, fandilo se, bojovalo, ale v rámci pravidel a duchu "fair play". Turnaj se zkrátka povedl a všichni se těší na 12. ročník.

Výsledky - mladší kategorie:

1. ZŠ Stěžery, 2. ZŠ Nechanice, 3. ZŠ Dohalice, 4. ZŠ Libčany

Výsledky - starší kategorie:

1. ZŠ Nechanice, 2. ZŠ Stěžery, 3. ZŠ Dohalice, 4. ZŠ Probluz, 5. ZŠ Libčany

Datum vložení: 30. 5. 2016 0:00