McDonald Cup - I.A kategorie

Měsíc duben odstartoval základní kola tradičního turnaje pro žáky 1. stupně s názvem McDonal Cup. Po letošním úspěšném účinkování našich nejmladších jsme s napětím očekávali, zda se opět podaří postoupit do okresního kola.

Kategorie I.A (ročníky 2006 a mladší) zavítala na hřiště ZŠ Sever. Hned v úvodu nás prověřil ambiciozní domácí tým, který měl zálusk na postup. Naši hráči se však nedali a postupně získávali více ze hry, škoda jen neproměněných šancí. Konečný výsledek 0:0.

V druhém klání jsme narazili na hráče z Černilova, kterým jsme po brankách M. Sirotka (2), T. Zimmermanna a Z. Jíry utekli a zvítězili v poměru 4:1.

Nejtěžším soupeřem se tak stal tým z Třebechovic, který nás hned od začátku zamáčkl na naši polovinu. Pomohlo i štěstí s podobě nastřelené tyče, ale zároveň se ukázala síla týmu, Matěj Sirotek dvěma brankami poslal náš tým do vedení 2:0, které všichni s vypětím všech sil ubránili až do konce.

V posledním zápase již o nic nešlo, neboť díky lepšímu vzájemnému zápasu s Třebechovicemi nás již nikdo nemohl předstihnout. S Praskačkou si více zahráli naši nejmladší, o to víc potěšilo vítězství 3:1.

Všem hráčům bych chtěl poděkovat a těším se na okresní finále, které stejně jako v loňském roce proběhne na hřišti Slavia HK dne 5. května 2016, bohužel (stejně jako vloni) se tento den fotíme, za což se omlouvám rodičům i hráčům. Termín focení byl zamluven již v měsíci únoru.

Hráči:

M. Sirotek, M. Hach, Z. Jíra, T. Zimmermann, E. Vyčítalová, M. Prchlík, M. Zanespal, D. Dvořák, R. Klimeš, J. Hach, B. Soukalová, M. Bárta.

Datum vložení: 27. 4. 2016 0:00
Datum poslední aktualizace: 27. 4. 2016 0:00