Všem žákům přejeme krásné prázdniny!

Kopaná pro 3. až 5. ročník

-

Každoročně připravují naši "deváťáci" turnaj pro první stupeň. Starají se o veškerou organizaci, při tom využijí svých znalostí a dovedností z jazyka, informatiky, tělesné výchovy a dalších předmětů.
Za sebe mohu říci, že přípravy probíhaly ztuha a ne všichni se plně soustředili na plnění přidělených úkolů. Největším problémem bylo sestavení žádostí pro paní ředitelku (zde se objevila spousta chyb, které bylo nutné odstranit), dále rozhodování o hracím čase, počtu a pořadí zápasů a během turnaje došlo rozhodčím, jak složité je řídit utkání dětí, a všem ostatním organizátorům, jak je těžké starat se o mladší spolužáky.

PS

Více se dozvíte z hodnocení žáků:

Datum vložení: 20. 6. 2016 0:00
Datum poslední aktualizace: 20. 6. 2016 0:00
Úřední hodiny v období prázdnin

4. 7. od 8:00 do 15:00 hodin

18. 7. od 8:00 do 15:00 hodin

15. 8. od 8:00 do 15:00 hodin

Jiný termín pouze po telefonické domluvě.

Změna bankovních účtů

od 1. 7. 2022

více v aktualitách

Uzavření školní jídelny o prázdninách