ZŠ a MŠ Nechanice vyhlašuje ZÁPIS ŽÁKŮ do 1. ročníků ZŠ. Více se dozvíte v aktualitách...

Karneval na 1. stupni

Žáci 5. ročníků by se s Vámi rádi podělili o svoje dojmy z karnevalu, který měli na starost.

Karneval se konal v tělocvičně naší ZŠ dne 19. 2. 2016. Žáci 5. A připravili pro mladší spolužáky zábavné stanoviště.
Organizace celé akce byla na žácích 5. třídy, kteří si připravili úkoly, za které děti dostávaly razítka. Po vypršení času byla společná fotografie a odměnou za snahu byly dobroty od maminek.
Karneval byl zábavný jak pro 5. ročník, tak pro menší spolužáky. Vše se nám líbilo.

Natálka Prouzová 5. A

Karneval ZŠ a MŠ Nechanice proběhl 19. února v tělocvičně 1. stupně. Organizovali ho žáci 5. A. Karneval proběhl úspěšně a myslím, že ostatním dětem se to taky líbilo. Byly tam různé úkoly, za které dostávaly děti razítka do svých notýsků, které si vyrobily ve třídě. Na konci karnevalu čekalo děti občerstvení. Karneval se vydařil a chtěl bych, aby se konal i příští rok. Byla to paráda.

Matěj Soukal 5. A

V pátek dne 19. 2. 2016 třída 5. A pořádala karneval pro spolužáky z nižších ročníků ZŠ. Akce se konala v místní tělocvičně.
Skupinky žáků byly rozděleny k jednotlivým stanovištím. Celkem jich bylo devět. Na každém z nich děti plnily různé úkoly. Ochutnávaly ovoce a zeleninu, prolézaly švédskou bednou, přecházely přes kladinu, běžely slalom s florbalovou holí a jiné. Pro soutěžící bylo přichystané občerstvení, které donesli žáci čtvrtých ročníků a pátého ročníku.
Karneval se velice vydařil. Všichni byli spokojeni, že si mohli zasoutěžit a hlavně se nemuseli učit. Nic bych nezměnil, vše se mi líbilo. Rád si akci zopakuji.

Denis Ardelán 5 .A

Karneval se konal v pátek 19. února 2016 v dopoledních hodinách. Pořádala ho třída 5. A. Žáci čtvrtých ročníků společně s pátou třídou donesli občerstvení na švédský stůl.
     Karnevalu se zúčastnili všechny třídy prvního stupně. Třída 5. A pro své mladší kamarády připravila několik stanovištích, kde byli různé úkoly například trefit basketbalový koš nebo postavit domeček z karet. Za úspěšné splnění úkolu dostaly děti na každém stanovišti razítko. Po nasbírání všech razítek se šly občerstvit k připravenému švédskému stolu.
     Karnevalový rej se soutěžemi se vyvedl. Všichni měli moc pěkné masky a byli spokojeni.

Richard Žehan 5. A

Datum vložení: 25. 2. 2016 0:00