ZŠ a MŠ Nechanice vyhlašuje ZÁPIS ŽÁKŮ do 1. ročníků ZŠ. Více se dozvíte v aktualitách...

Já už to znám, já už to umím...!

Dne 4. 12. 2015 se někteří naši deváťáci zúčastnili již 11. ročníku soutěže „Já už to znám, já už to umím...“, kterou pořádala Střední škola technická a řemeslná Nový Bydžov.

Jednotlivé disciplíny většiny soutěžních kategorií se uskutečnily ve výukovém centru v Hlušicích. Celkově se soutěže zúčastnilo 33 základních škol, ze kterých bylo přihlášeno celkem 479 žáků. Žáci soutěžili v jedenácti kategoriích. Naše sedmičlenné družstvo se sice neumístilo na předních místech, ale určitě nezklamalo. Obsadili jsme 3 soutěžní kategorie. Pět našich žáků se přihlásilo do kategorie „Mladý řidič“, v kategoriích „Mladý elektrikář“ a „Mladý rybář“ jsme měli po jednom soutěžícím.

V kategorii „Mladý řidič“ bylo přihlášených celkem 61 soutěžících.  Z našich žáků se nejlépe umístila Andrea Poláková (23. místo) dále Sabina Matoušková (36. místo), Martin Pinc (42. místo), Kateřina Nová (45.místo) a Pavel Růžička (52. místo). Do kategorie „Mladý elektrikář“ se přihlásilo celkem 38 účastníků. Tomáš Vlastník se umístil na pěkném 15. místě. V kategorii „Mladý rybář“ se přihlásilo 24 žáků. Václav Růžička skončil celkově devátý.

LM

Datum vložení: 15. 12. 2015 0:00