Helicopter Show 2016

Žáci 4. - 7. ročníků v pátek 13. května navštívili královéhradecké letiště, kde mohli sledovat  přípravy letošního festivalu "Helicopter Show 2016".

Zejména mladším dětem se líbila technika, bohužel nebyla přístupná a děti se mohly pouze dívat. Záchranáři se během pátečního dopoledne připravovali na víkendová představení a ukázali dětem vyproštění osob z těžko přístupného terénu a krátkou ukázku hašení ze vzduchu. Více se do programu nevešlo, a tak někteří (především "sedmáci") odcházeli s pocitem, že to bylo málo. Je třeba si uvědomit, že celá akce byla pro žáky zdarma a zejména letové ukázky jsou velice nákladné.

I tak hodnotíme akci jako zajímavou a děkujeme za pozvání.

Datum vložení: 18. 5. 2016 0:00
Datum poslední aktualizace: 18. 5. 2016 0:00