Florbal dívek v Novém Bydžově

4.11. se naše děvčata zúčastnila okrskové kola ve florbalu, které se konalo v sokolovně v Novém Bydžově.

Soutěžiflo se ve dvou kategoriích: 6.-7. ročník a 8.-9. ročník. V obou kategoriích se představily 3 týmy – kromě naší ZŠ ještě obě základní školy z Nového Bydžova. Všechny zápasy našich dívek byly velmi vyrovnané a naše hráčky zaslouží pochvalu za poctivý přístup a velkou bojovnost.

Výsledky III. katgorie: ZŠ Nechanice – ZŠ Karla IV.   0:2, Nechanice - ZŠ Klicperova   O:1

Celkové pořadí: 1. ZŠ Klicperova, 2. ZŠ Karla IV., 3. ZŠ Nechanice

Sestava: Dominika Hrušková, Bára Pokorná, Gabriela Slánská, Markéta Vítková, Denisa Vrzáková (7.A), Markéta Binarová, Sabina Hlavatá, Michaela Kaplanová, Karolína Prchlíková (7.B).

Výsledky IV. Kategorie: ZŠ Nechanice – ZŠ Klicperova   1:3, Nechanice - ZŠ Karla IV.   1:0

Celkové pořadí: 1. ZŠ Klicperova, 2. ZŠ Nechanice, 3. ZŠ Karla IV.

Sestava: Denisa Nováková, Alice Borčická, Barbora Gáborová,  Barbora Tomanová (8.A), Anna Šulcová, Barbora Vodičková (8.B), Veronika Horáčková, Anna Kunčíková (střelkyně 2 branek), Monika Nováková, Nikola Okrouhlická, Karolína Starostová, Veronika Šijanová (9.A).

Všem hráčkám děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

E. Hrušková

výsledkyporada