ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

13. zasedání šk. parlamentu na 1. stupni

-

Zápis z 13. zasedání  16.5.2016

- dnes jsme byli opět v plném počtu

- nejdříve jsme se věnovali tomu, jak probíhají služby, které dohlíží na pořádek ve škole, Parlamenťáci sepsali, co během čtrnácti dnů našli za chyby nebo co bylo naopak v naprostém pořádku a budou o tom informovat své spolužáky rozhlasem tento týden, dále si odhlasovali to, že služby se podělí jen mezi sebou a nebudou do dozoru zapojovat ostatní kamarády, hlasovali tak sedmi hlasy pro      

- potom jsme si zkontrolovali domácí úkol: členové parlamentu měli  doma nakreslit návrh loga a název parlamentu, který si odhlasovali, nejvíc se nám líbil návrh Matěje Soukala, na příštím zasedání si logo překreslíme, vybarvíme a představíme Vám ho jako oficiální logo Parlamenťáků

- hráli jsme hru "noční můra", rozdělili jsme se do dvojic a losovali jsme otázky, na které jsme pak měli čas si s kamarádem probrat odpověď a pak jsme odpovědi probírali přede všemi a diskutovali

- na příštím zasedání se uvidíme v herně za 14 dní 30.5.2016

 

zapsal: Jan Mrzena – koordinátor žákovského parlamentu

 

přítomní členové:    

Bára Prchlíková

Petr Pochop

Klára Valentová

Bára Soukalová

Jakub Hríň

Matěj Soukal

Martina Pavelková

Matěj Sirotek

Adéla Pochopová

Kryštof Jaroš

 

Datum vložení: 17. 5. 2016 0:00
Datum poslední aktualizace: 17. 5. 2016 0:00
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty