ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

12. zasedání šk. parlamentu - 1. stupeň

-

Zápis z 12. zasedání  ze dne 2. 5. 2016

  • nejdříve jsme udělali docházku, chyběl Matěj Sirotek, Kryštof Jaroš a Adéla Pochopová
  • protože parlamentářům vadila neomluvená účast předsedy, rozhodli se hlasovat o jeho odvolání a hlasování pro nového předsedu, Matěj byl všemi hlasy odvolaný a šest hlasů v novém hlasování získala nová předsedkyně Bára PrchlíkováJ
  • parlamenťáci pak došli pro své kamarády z ostatních tříd a losovali jsme barvy, do kterých se jednotlivé třídy obléknou 1. 6. , kdy si uděláme barevný denJ hlasování dopadlo takto: v přípravce jsou červení, 1.A zelení, 1.B oranžoví, 2.A fialoví, 2.B modří, 3.A růžoví, 3.B bílí, 4.A černí, 4.B žlutí, 5.A hnědí
  • žáci si pak mezi sebou povídali o návrhu loga a názvu školního parlamentu, zkoušeli něco nakreslit, jednotlivé návrhy si udělají za domácí úkol doma a na příštím zasedání si je probereme a zkusíme nakreslit nebo vymyslet něco společně
  • nakonec jsme si zahráli hru BINGO, ve které se parlamentáři snažili zjistit o svých kamarádech z parlamentu co nejvíce informací
  • na příštím zasedání se uvidíme v herně za 14 dní 16. 5. 2016

 

zapsal: Jan Mrzena – koordinátor žákovského parlamentu

 

přítomní členové:

Bára Prchlíková

Petr Pochop

Klára Valentová

Bára Soukalová

Jakub Hríň

Matěj Soukal

Martina Pavelková

 

nepřítomní členové:

Matěj Sirotek

Adéla Pochopová

Kryštof Jaroš

Datum vložení: 4. 5. 2016 0:00
Datum poslední aktualizace: 4. 5. 2016 0:00
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty