ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

11. schůzka parlamentu na 1. stupni

-

Zápis z 11. zasedání  18. 4. 2016

 

  • na dnešním zasedání se nás sešlo devět, chyběl pouze jeden náš kamarád
  • na prvním místě byly návrhy, co bychom mohli vymyslet a vytvořit nového, jedním z návrhů bylo vyrobit schránku důvěry, kam by naši kamarádi mohli vhazovat nápady nebo pochvaly a přání, která by směřovala k parlamentu, dalším nápadem bylo vyrobení mrtvé schránky pro budoucí žáky naší školy, pro první nápad hlasovali všichni pro a pro druhý hlasovali dva proti, oběma návrhy se tedy budeme zabývat další zasedání, např. z čeho schránky vyrobit, co přesně by v mrtvé schránce měli budoucí žáci za 10 nebo 50 let objevit
  • dalším návrhem bylo vytvoření loga parlamentu a popř. nějakého názvu, jak si budeme říkat, všichni byli pro, příště si probereme nápady, jaké jsme vymysleli
  • po hlasování jsme vybarvovali plakáty pro náš BLEŠÍ TRH a dávali jsme dohromady text pro rodiče, ve kterém souhlasí, aby se jejich dítě mohlo zúčastnit blešího trhu, na kterém si žáci budou vyměňovat věci, které už jim nedělají radost, na konci hodiny jsem šli vylepit cedulky na chodbu před jídelnu, kde básničkou prosíme své kamarády, aby se společně s námi starali o pořádek
  • na příštím zasedání se uvidíme v herně 2. 5. 2016

 

zapsal: Jan Mrzena – koordinátor žákovského parlamentu

 

přítomní členové:

Bára Prchlíková

Kryštof Jaroš

Adéla Pochopová

Petr Pochop

Klára Valentová

Bára Soukalová

Jakub Hríň

Matěj Sirotek

Martina Pavelková

 

nepřítomní členové: 

Matěj Soukal

 

Datum vložení: 22. 4. 2016 0:00
Datum poslední aktualizace: 22. 4. 2016 0:00
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty