ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Zprávy z jídelny

nahlášení stravy

Žáci mají stravu nahlášenou od 5.9.2023 dle stravovacích zvyklostí z loňského školního roku. Žádám o kontrolu a úpravu objednané stravy. Pokud má někdo zájem o stravu 4. 9. 2023, musí si ji sám nahlásit.
Případné dotazy zodpoví Novotná ved.šj tel. 731 504 044

Datum vložení: 30. 8. 2023 7:00
Autor: Petr Soukal

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty