ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Znáš Českou republiku?

Znáš Českou republiku? 1

vlastivědná soutěž pro 4. a 5. ročníky

To je název vlastivědné soutěže pro 4. a 5. ročníky, kterou jsme letos uspořádali poprvé. Přihlásilo se 14 žáků. A jaké úkoly na ně čekaly? Práce s mapou, vyhledávání a zapisování údajů, rébusy, poznávání známých míst na fotografiích a přesmyčky. Nechybělo ani ověřování znalostí z našeho kraje. Každý obdržel diplom a menší pozornost. Tři nejlepší dívky pak hodnotné ceny.

Jana Okrouhlá

https://www.rajce.idnes.cz/zsnechanice/album/vyhlaseni-zemepisne-souteze-2024

Datum vložení: 26. 6. 2024 14:13
Autor: Petr Soukal

Úřední hodiny v období prázdnin Typ: PDF dokument, Velikost: 173.12 kB

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty