ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Zdobení vánočních ozdob

3. - 5. ročníky

V úterý 14. prosince se žáci třetích až pátých tříd vystřídali v tvořivé dílně, kterou vedla profesionální malířka vánočních ozdob ze Dvora Králové. Děti si mohly vybrat barvu vánoční koule a dle své fantazie nazdobit. Štětečkem nanesly trochu lepidla a posypaly střípky. Třpytily se nejen ozdoby, ale i děti. Práce je bavila a každý si odnesl v krabičce dárek domů.

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Zdobeni_vanocnich_ozdob/

Datum vložení: 16. 12. 2021 9:53
Datum poslední aktualizace: 16. 12. 2021 9:54
Autor: Petr Soukal

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty