ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Žákovský parlament

akce 2. stupně

V pondělí 19. 12. proběhlo vánoční a zároveň v tomto roce poslední zasedání žákovského parlamentu na 2.stupni. Účast byla hojná, avšak převážně v zastoupení, neboť se většina parlamenťáků účastnila akce Vánoční laťka. Na prosincové schůzi byly projednávány tyto body:

a)  Vytvoření a umístění boxu, do kterého by mohli všichni přispět svými nápady a připomínkami.

b) Debata nad tématem, zda hlásit či nehlásit obědové menu šk. rozhlasem – po odhlasování bylo rozhodnut, že se obědy šk. rozhlasem hlásit nebudou.

c)  Nápady akcí, které by mohl žák.parlament organizovat v příštím roce (No backpack day „Den
bez batohů“, pyžamový den, karneval, retro, týden s tematickým oblečením, den s oblíbeným učitelem).

d)   Největší počet hlasů získala akce „Den bez batohů“, bylo stanoveno datum konání na den  27.1.2023.

Stanovení data příští schůze parlamentu – 9. 1. 2023 v průběhu 4. vyučovací hodiny. Na další schůzi bude řešen podrobný program připravovaných akcí, jejich průběh, podmínky a případné odměny. 

Závěrem bych chtěla poděkovat všem žákům, kteří se žákovského parlamentu pravidelně účastní, diskutují v debatách, vzájemně tolerují své názory, ale především se snaží svými nápady a pílí vytvářet příjemnější prostředí pro své spolužáky ve škole.

Jménem žákovského parlamentu 2.stupně přeji všem žákům, rodičům, učitelům a příznivcům dění ve škole poklidné prožití vánočních svátku a šťastný vstup do nového roku.

ML

Datum vložení: 20. 12. 2022 15:48
Autor: Petr Soukal

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty