Z přípravné třídy

PT1

ohlédnutí za akcemi v novém roce

Dobrý den, naši milí čtenáři,

čas běží a my v záplavě aktivit zapomínáme psát, co jsme vPT1šechno v „přípravce“ dělali. Je toho za tu dobu hromada, ale nebojte, vezmeme to v rychlosti, a když Vás budePT2 něco zajímat blíže, mrkněte na fotky nebo na náš facebook.

Hned v lednu jsme ve třídě přivítali Kašpara, Melichara a Baltazara, kteří nám krásně zazpívali. Také jsme začali chodit sportovat do tělocvičny – to víte, už jsme velcí školáci. A v neposlední řadě jsme byli kouknout na pohádku ve školce, kam nás naši kamarádi pozvali.

Únor utekl jako voda, protože nás tam čekaly pololetní a jarní prázdniny, ale i tak jsme toho stihli dost. Připomněli jsme si tradice – Hromnice, masopust… Společně s kamarády z prvního stupně jsme si užili karneval a už jsme se začali těšit na jaro.

Březen – měsíc knihy – jsme přivítali návštěvou zdejší knihovny, kde jsme se PT3o knížkách dozvěděli zajímavé věci. Také už jsme začali jezdit na plavání a chystat se na Velikonoce. A nemůžeme zapomenout ani na "Ponožkový den".

A než jsme se nadáli, je tuPT4 duben. V dubnu nás čekala také hromada aktivit. Například vyrábění truhlíků s panem truhlářem, jarní dílnička, zápis do první třídy, na který jsme se celý školní rok pečlivě připravovali. Také jsme se zapojili do krásné akce "Ukliďme Česko" - to byste nevěřili, co všechno jsme při úklidu našli... Na závěr měsíce jsem navštívili krásné taneční představení ZUŠ Melodie – Obchodní dům Melodie. A už tu jsou čarodějnice, to Vám byl panečku super soutěžní den venku.

No a už je tu květen, ale o tom zas až příště, ať se máte na co těšit. 😊

Tak zase brzo „Ahoooj!“

Vaše Přípravka