ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Young People in European Forests

Young People in European Forests 1

znalostní soutěž žáků 2. stupně

Letos poprvé se naši žáci zúčastnili znalostní soutěže Young People in European Forests. Místní kolo proběhlo 5. března 2024 ve Dvoře Králové a zúčastnil se ho tým ve složení Adéla Jahelková, Lukáš Čapek a Mikuláš Soukal. Žákům se podařilo získat krásné 6. místo, týmů bylo celkem deset.

Děkujeme všem třem za skvělou reprezentaci naší školy.

LR

Datum vložení: 20. 3. 2024 7:32
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty