ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice
ZÁPIS DĚTÍ DO 1. ROČ.

V přílohách najdete informace k zápisu do 1. tříd (přo školní rok 2023/24).

 

Výtvarná soutěž

andl

akce 1. stupně

V prosinci proběhla na prvním stupni tradičně už po čtrnácté výtvarná soutěž. Tentokrát jsme zvolily téma: ANDĚL. Děti, někteří s pomoci rodičů, malovaly, vyráběly, pekly i vyřezávaly ze dřeva. Sešlo se bezmála sedmdesát krásných postav andělů, které si mohli žáci prohlédnout v průběhu adventu. Všechny výtvory byly velice zdařilé, proto si všichni zúčastnění odnesli alespoň drobnou odměnu.

Za finanční podporu děkujeme SRPŠ a těšíme se na příští kolo soutěže.

JH+PP

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Vytvarna_soutez_1.stupen/

Datum vložení: 12. 1. 2023 7:33
Datum poslední aktualizace: 12. 1. 2023 7:36
Autor: Petr Soukal

Nabídka pracovní pozice "učitelka v MŠ" na plný úvazek

 


 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty