Žáci 2. tříd se tentokrát vydali na výlet do středověku, navštívili hrad Kost, kde na ně čekal bohatýprogram plný zážitků i poznání. Hned po příjezdu si děti mohly vyzkoušet střelbu z luku, přetahování lanem nebo hod házecí sekerou. Tyto aktivity si všichni s nadšením užili. Součástí programu byla také prohlídka samotného hradu, během níž žáci obdivovali středověké zbraně, brnění a dozvěděli se mnoho zajímavostí o životě v dávných dobách. Velkým zážitkem byla i ukázka výcviku dravců.
Nechybělo ani nezapomenutelné středověké divadelní vystoupení. Na závěr si děti mohly zakoupit různé upomínkové předměty, které jim budou tento krásný den dlouho připomínat.
Výlet se velmi vydařil a všichni se vrátili domů plní nových zážitků a dojmů.
PP +JH
https://www.rajce.idnes.cz/zsnechanice/album/hrad-kost-skolni-vylet-2-a-a-2-b