ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Vodní hrátky

Vodní hrátky 1

akce 3. ročníků

Třídy 3. A, 3. B poslední tělesnou výchovu trávily na hřišti. Bylo vedro, proto jsme se schladili při vodních hrátkách. Přinesli jsme si vodní pistole a misky. Převlékli jsme se do plavek a soutěže mohly začít. Moc nás bavilo soutěžit, stříkat po sobě, přenášet misky s vodou.

IK

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Vodni_hratky_3.A%2C_3._B/

Datum vložení: 26. 6. 2023 7:50
Autor: Petr Soukal

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty