ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Vlaštovková výzva

akce "parlamenťáků" z 1. st.

Parlamenťáci z prvního stupně si vymysleli vlaštovkovou akci pro všechny děti a paní učitelky na Den učitelů. Všichni si mohli zasoupeřit ve skládání papírových vlaštovek a vyzkoušet si, která vlaštovka doletí co nejdál.

Jan Mrzena

 

Přílohy

Vlaštovky

SBH_C257i_Z24032707440 (1).pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 121,21 kB
Datum vložení: 3. 4. 2024 8:48
Autor: Petr Soukal

Rekonstrukce šk. jídelny

- potrvá až do poloviny srpna 2024
- jídelna bude dovážet jídlo z Hradce Králové
- nebude možný výdej do jídlonosičů pro cizí strávníky ani pro rodiče nemocných dětí
- oběd je možno telefonicky odhlásit do 8:00 hod. (tel. 731 504 044)

 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty