Vánoční výlet na Potštejn

třídy 2. A a 2. B

Třídy 2. A a 2. B jely na zámek Potštejn. Nejprve jsme se nasvačili ve vánočně vyzdobené místnosti. Potom nás přivítala paní, která nás zavedla k Honzíkovi a jeho rodině. Povídali nám o vánočních tradicích.

Zámeckými místnostmi a vánočním příběhem nás provedl anděl a Honzík. Došli jsme do Betléma, kde jsme zazpívali Ježíškovi koledy. Občerstvili jsme se v zámecké cukrárně. Koupili jsme si upomínkové předměty a dostali jsme papírový betlém. Výlet se nám moc líbil.

IK

Datum vložení: 20. 12. 2021 11:55