ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Vánoční výlet na Potštejn

třídy 2. A a 2. B

Třídy 2. A a 2. B jely na zámek Potštejn. Nejprve jsme se nasvačili ve vánočně vyzdobené místnosti. Potom nás přivítala paní, která nás zavedla k Honzíkovi a jeho rodině. Povídali nám o vánočních tradicích.

Zámeckými místnostmi a vánočním příběhem nás provedl anděl a Honzík. Došli jsme do Betléma, kde jsme zazpívali Ježíškovi koledy. Občerstvili jsme se v zámecké cukrárně. Koupili jsme si upomínkové předměty a dostali jsme papírový betlém. Výlet se nám moc líbil.

IK

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Vanocni_Potstejn_2._A_a_2._B/

Datum vložení: 20. 12. 2021 11:55
Datum poslední aktualizace: 20. 12. 2021 11:56
Autor: Petr Soukal

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty