ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice
ZÁPIS DĚTÍ DO 1. ROČ.

V přílohách najdete informace k zápisu do 1. tříd (přo školní rok 2023/24).

 

Vánoční tvořivé odpoledne s rodiči

Mihlak

akce 5. B

V úterý 6. 12. si děti z 5.B přichystaly pro své rodiče vánoční tvořivé odpoledne s občerstvením. Společně si mohli vyrobit vánoční dekoraci, ozdobit perníčky nebo si zahrát deskové hry a strávit tak společně pár hezkých chvil v klidu a pohodě, kterých je mnohdy v předvánočním shonu jako šafránu. 

Děkujeme rodičům a dětem za hojnou účast. Věříme, že si všichni společné chvíle skvěle užili.


Mgr. Pavla Karásková a Věra Langrová

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Vanocni_tvorive_odpoledne_v_5.B/

Datum vložení: 12. 12. 2022 10:40
Datum poslední aktualizace: 12. 12. 2022 10:43
Autor: Petr Soukal

Nabídka pracovní pozice "učitelka v MŠ" na plný úvazek

 


 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty