ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice

Vánoční dílna

Vánoční dílna 1

akce ZŠ

Ve středu 20. prosince se v Kulturním domě uskutečnila tradiční „Vánoční dílna“. Žáci z prvního stupně si týden předem vybrali dva výrobky z devíti nabízených, které si pak za pomoci žáků ze šestých a sedmých ročníků vyrobili.

A jaké to byly výrobky? Tradičně se vyráběly vánoční dekorace – svícen, ozdobená šiška, ozdoba z pomeranče. Nechybělo vánoční přáníčko, anděl, ozdoby z vlašských ořechů, rybička z pediku a svícínek ze skleničky, který si žáci pomalovali dle své fantazie. Do vánočního tvoření se také zapojili žáci pátých ročníků ze ZŠ Všestary. Celé dopoledne vládla skvělá tvůrčí atmosféra a každý si odnesl domů pěkné výrobky.

Mgr. Bc. Jana Okrouhlá

https://www.rajce.idnes.cz/zsnechanice/album/vanocni-dilna-1-stupen-20-12-2023

Datum vložení: 2. 1. 2024 10:51
Autor: Petr Soukal

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty