Vánoční dílna

Vánoční dílna 1

akce ZŠ

Ve středu 20. prosince se v Kulturním domě uskutečnila tradiční „Vánoční dílna“. Žáci z prvního stupně si týden předem vybrali dva výrobky z devíti nabízených, které si pak za pomoci žáků ze šestých a sedmých ročníků vyrobili.

A jaké to byly výrobky? Tradičně se vyráběly vánoční dekorace – svícen, ozdobená šiška, ozdoba z pomeranče. Nechybělo vánoční přáníčko, anděl, ozdoby z vlašských ořechů, rybička z pediku a svícínek ze skleničky, který si žáci pomalovali dle své fantazie. Do vánočního tvoření se také zapojili žáci pátých ročníků ze ZŠ Všestary. Celé dopoledne vládla skvělá tvůrčí atmosféra a každý si odnesl domů pěkné výrobky.

Mgr. Bc. Jana Okrouhlá

Datum vložení: 2. 1. 2024 10:51