ZŠ a MŠ Nechanice
ZŠ a MŠ Nechanice
ZÁPIS DĚTÍ DO 1. ROČ.

V přílohách najdete informace k zápisu do 1. tříd (přo školní rok 2023/24).

 

Vánoční dílna

dílna

akce 1. stupně

V úterý 20. prosince 2022 se v Kulturním domě Nechanice uskutečnila tradiční „Vánoční dílna“. Žáci z prvního stupně a přípravné třídy si týden předem vybrali dva výrobky z deseti nabízených, které si pak za pomoci žáků z devátých ročníků vyrobili.

A jaké to byly výrobky? Tradičně se vyráběly vánoční dekorace – svícen, ozdobená šiška a měsíc. Nechybělo vánoční přáníčko a PéFko, vločka a andělé. Mezi nás zavítali i předškoláci, kteří se také zapojili do vánočního tvoření.

Celé dopoledne vládla skvělá tvůrčí atmosféra a každý si odnesl domů pěkné výrobky.

Mgr. Jana Okrouhlá

https://zsnechanice.rajce.idnes.cz/Vanocni_dilna_na_1._stupni/

Datum vložení: 2. 1. 2023 9:44
Datum poslední aktualizace: 2. 1. 2023 9:47
Autor: Petr Soukal

Nabídka pracovní pozice "učitelka v MŠ" na plný úvazek

 


 

Ovoce do škol

logo

Mléko do škol

logo

Fotogalerie

školní rajče

 

ZŠ a MŠ Nechanice

Základní škola a Mateřská škola Nechanice je školou spádovou a navštěvují ji děti nejen z Nechanic, ale i z blízkého okolí. Právním subjektem a příspěvkovou organizací je od 1. 1. 1995. Škola sdružuje: mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu mateřské školy (výdejna) a školní jídelnu základní školy.

 

Partneři

Projekty